Ballina / Sport / ​Cilësohej si meçi i shekullit, nuk do ta besoni çfarë ndodhi në T-Mobile Arena (Foto)
Loading...

​Cilësohej si meçi i shekullit, nuk do ta besoni çfarë ndodhi në T-Mobile Arena (Foto)

Floyd Mayweather e ka mposhtur Conor McGregor në kategorinë e lehtë, duke mbyllur karrierën si i pamposhtur

Meçi ndërmjet Floyd Mayweather dhe Conor McGregor cilësohej si më i miri i shekullit dhe kishte zgjuar interesimin e të gjithëve.

Por, kështu nuk ishte edhe në T-Mobile Arena, ku edhe u zhvillua kjo luftë, pasi vendet nuk ishin të mbushur dhe kishte shumë vende boshe.

Nga 20 mijë sa ishte kapaciteti, për të parë luftën kishin ardhur vetëm 14.623 tifozë, apo më shumë se 5 mijë më pak se sa kapaciteti i T-Mobile Arena. /Express/

/GazetaExpress/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …