Ballina / Lajme / Kosovë / ​Nesër mblidhet kryesia e OVL së UÇK-së
Loading...

​Nesër mblidhet kryesia e OVL së UÇK-së

Nesër me datë 24 gusht, mblidhet kryesia e Organizatës e Veteranëve të dala nga lufta e UÇK-së, do të mbajë mbledhjen e radhës.

Kështu është bërë e ditur përmes një njoftimi për media të dërguar nga kjo organizatë.

Në njoftim nuk është cekur arsyeja e kësaj mbledhje.

“Kryesia e OVL UÇK-së nesër me datë 24 gusht 2017 në ora 13:00 mbanë mbledhjen e radhës, e cila do të jetë e hapur edhe për media, prandaj jeni të ftuar edhe të merrni pjesë”, thuhet në njoftimin e OVL së UÇK-së./KosovaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...