Ballina / Show Bizz / Muzike / 1 milionëshi i parë për Despaciton e Greta THaqit FOTO-VIDEO

1 milionëshi i parë për Despaciton e Greta THaqit FOTO-VIDEO

Kënga ‘Despacito’ tani ka prekur majat e top listave botërore. Kjo këngë thuajse nuk ka vend që nuk dëgjohet, qoftë në kafiteri, restaurante, klube dhe vende tjera. E kjo këngë së fundmi është bërë edhe në versionin shqip.

Këtë e ka mundësuar këngëtarja më e re Greta Thaçi e cila me zërin e saj magjik po synon të jetë nder këngëtarët më të pëlqyera tek publiku

Por vetëm pak jave kjo këngë ka arritur ti ketë mbi 1,010,443  mijë shikime në Youtube

Loading...

Shikoni gjithashtu

HISTORI FRYMZUESE e sjell në këngë “Kemi Syneti” kënga e re nga Arbnor Bajra (Foto-Video)

Jemi mësuar që vazhdimisht të ndëgjojm muzik komerciale, shumë ritem e pa ndonje tekst domethënës. …