Ballina / Show Bizz / 100 Perqind nga Naser Berisha Foto – Video
Loading...

100 Perqind nga Naser Berisha Foto – Video

Eshtë rikthyer zëri më i preferuar i baladave Naser Berisha ashtu sic jemi mësuar ta dëgjojmë solo e me një super zë. Kënga mban titullin “Engjujt” dhe ka ardhur me një klip të bukur punuar nga BUG dhe nën timgujt e kitarës nga Reshat Beqiri, kitaristi i dy albumeve të para të tij. Muzika është punuar mga vetë artisti ndërsa ai vjen 100 përqind vetvetja si dikur kur këndonte super hitet që mbijetuan si “A më kujton” që adhuruesit e muzikës së tij e njohin si ” Bjondina ime” dhe “Do të doja”.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Besim Mehmeti: Sinqeriteti, besnikëria dhe puna, çelës i suksesit

Shqiptarët janë të suksesshëm në mbarë botën, në shumë fusha, por nuk harrojnë dhe humanizmin. …

Loading...