Ballina / Show Bizz / Po Flitet / Premierë : “Krejt i Humbur” nga Mentor Mazreku (Foto-Video)
Loading...

Premierë : “Krejt i Humbur” nga Mentor Mazreku (Foto-Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur . Një artist i ri po që premton shumë në industrinë e muzikës është Mentor Mazreku . 
Mentor Mazreku sapo ka publikuar projektin e ti më të ri me titull “Krejt i Humbur” këngë kjo që vjen e vizualizuar me videoklip.
Ky projekt është punuar në mënyr shumë profesjonale dhe Mentori e sjell të interpretuar në mënyrë të veçantë, këngë e cila pritet të rezultojë e suksesshme.
Shumë prej artistëve tanë edhe pse emra të rinj janë pritur mirë nga publiku, Mentori është një emër që premton të ngritet shpejt në skenë.
E

Shikoni gjithashtu

Rikthimi i fuqishem i Bianca Junzell ne industrin muzikore shqiptare

Ka Një Zë Unik, Të Jashtëzakonshëm. Me Një Shikim ‘Vrastar’ Dhe Butësi Në Interpretim, Shoqëruar …