Ballina / 2019 / Shkurt

Monthly Archives: Shkurt 2019

Lissus, Liber Tmerr Per Vrasjet E Vajzave Shqiptare Trafikante Te Droges Dhe Tregtine E Femijeve Te Tyre

Lissus Tilka, e njohur si kantautore, ndryshe Nertila Haxhia, ka publikuar sot në faqet e saj, dialogun me një trafikante shqiptare të droges, në të cilin shprehet njezeri tmerri i shfrytezimit të vajzave shqiptare si trafikante droge nga djemte shqiptare dhe bashkpuntoret e tyre. Ajo që e bën më të …

Lexo më shumë

Për të kanë shkruar mediat në Zvicër – Ngjyrat e Ajkunes të preferuarat për flokët e yjeve shqiptare Taynas, Dhuratës, Kidës dhe Rinës

Është shqiptarja e parë që ka sjellë linjën personale të ngjyrave të flokëve dhe buzëkuqeve. Ajkune është personazhi shqiptar që po bën bujë në Zvicër me produktet e saj që janë të patentuara. Gazeta zvicerane Blick kohë më parë ja ka kushtuar asaj një artikull, në të cilin ajo vlerësohet lart për …

Lexo më shumë

Anna dhe Abbi thonë ‘Je t’aime’, vjen super projekti (Video)

Bukuroshja e njohur shqiptare Bernadeta Nikollbibaj tashmë ka prezantuar veten edhe si këngëtare duke realizuar kështu edhe videoprojektin e parë të titulluar ‘Je t’aime’ që e ka bërë në duet me Abbi. Kënga është shumë ritmike pikërisht për këtë fillim sezone të nxehtë pranverore e që pritet të ndez diskotekat …

Lexo më shumë
Loading...