Ballina / 2019 / Prill / 02

Daily Archives: 2 Prill, 2019

Aktivistja Nertila, perzgjidhet per Shqiperine ne takim global, merr edhe Kosoven me vete

Lissus Tilka, artistja por sot e identifikuar fort me tagrin e aktivistes, eshte nisur drejte Brukselit per te qene pjese e nje konference nderkombetare te Sigurise se shteteve.Ajo ka studiuar disa vite Diplomaci e vijon studimet per Drejtesi, dhe kjo i sherben sigurisht karrieres se saj.Por ajo cka e ben …

Lexo më shumë