Ballina / 2019 / Qershor

Monthly Archives: Qershor 2019

Kastro paralajmëron një tjetër hit veror

Njëri nga artistët më të talentuar padyshim që është Kastro nga Gjilani. Reperi i ri gjilanas ka publikuar disa këngë që janë dëgjuar jashtëzakonishtë shumë nga adhuruesit e tij. https://www.instagram.com/kastrofficial/?utm_source=ig_embed Kënga e Kastros më e pëlqyer nga adhuruesit e tij është ‘Valla’ që ka mbledhur mbi 2.6 milionë në YouTube. …

Lexo më shumë

Videoprojekti ‘Diamant’ Erdhi Në Kohë Të Duhur, Hiti I Verës I Jashtëzakonshëm

Një këngë mjaft e bukur shqipe është edituar nga këngëtarja e njohur e muzikës së pastër shqipe Saranda Krasniqi të cilën e ka titulluar ‘Diamant’, ndërkohë që edhe videoklipi i këngës është realizuar jashtëzakonisht bukur me disa personazhe. Kjo këngë dashurie me tekst dhe muzikë nga Ilir Berani e orkestrim …

Lexo më shumë
Loading...