Daily Archives: 4 Qershor, 2019

Shqiptari zgjidhet si më i bukuri i Zvicrës, Kenan Murseli fiton titullin e ‘Mister Swiss Francophone’

Djaloshi nga Kosova por që jeton në Zvicër, Kenan Murseli ka fituar titullin si djaloshi më i bukur në spektaklin e bukurisë ‘Miss&Mister Swiss Francophone’, konkurs ky jashtëzakonisht shumë në konkurencë të madhe mirëpo ka arritur të mund të gjithë konkurencën dhe të shpallet si më i bukuri në shtetin …

Lexo më shumë
Loading...