Ballina / 2019 / Gusht / 12

Daily Archives: 12 Gusht, 2019

Shikoni se si i “Ndez” Dasmat Shqiptare DJ XHENI (Foto-Video)

https://www.facebook.com/arxhent.gashi.9/videos/vb.100033201341170/153415632441814/?type=2&video_source=user_video_tab Të gjitha projektet e ti ai i shëndrron në hite. DJ Xheni është ndër më të suksesëshmit në industrin muzikore. Fal talentit ai ka bashkpunuar dhe ka dhënë shfaqje në gjithë Europën. Tani për sezonim veror DJ Xheni është prezent në trojet shqiptare. E kush tjeter mund ta ndez …

Lexo më shumë