Ballina / 2019 / Tetor

Monthly Archives: Tetor 2019

Premierë / “Dite e madhe sa gezim” Projekti i ri muzikor nga Sanije Behrami (Foto-Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Sanije Berhami quhet këngëtarja e cila ka shkëlqyer në industrinë muzikore shqiptare, si një premtim serioz që i bëhet të ardhmes, duke i thënë se profesionalizmi do …

Lexo më shumë

Një super artisti si Burim Llapqeva risjell kengen “qani shoke” (Foto – Video)

Burim Llapqeva është këngëtari shqiptar që fal vokalit brilant që posedon qdo projet të ti e shëndrro në hit, artisti në fjal është shumë i kërkuar në dasma dhe ahengje familjare. Përndyshe Burim Llapqeva në yutube ka lansu këngën Qani Shoke këng kjo që menjëher pas lansimit është vërshuar nga …

Lexo më shumë

Premierë – “O bilbil”Projekti i ri muzikor nga Mimoza Kryeziu FOTO-VIDEO

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet.Mimoza Kryeziu quhet këngëtarja e cila ka shkëlqyer në industrinë muzikore shqiptare, si një premtim serioz që i bëhet të ardhmes, duke i thënë se profesionalizmi do të …

Lexo më shumë