Ballina / 2019 / Tetor / 22

Daily Archives: 22 Tetor, 2019

Një super artisti si Burim Llapqeva risjell kengen “qani shoke” (Foto – Video)

Burim Llapqeva është këngëtari shqiptar që fal vokalit brilant që posedon qdo projet të ti e shëndrro në hit, artisti në fjal është shumë i kërkuar në dasma dhe ahengje familjare. Përndyshe Burim Llapqeva në yutube ka lansu këngën Qani Shoke këng kjo që menjëher pas lansimit është vërshuar nga …

Lexo më shumë