Ballina / 2020 / Janar / 08

Daily Archives: 8 Janar, 2020

Këngëtari nga Hasi që Braktis Londren për të vazhduar karrieren në Shqipëri !!

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Fatjon Brati quhet këngëtari i cili ka shkëlqyer në industrinë muzikore shqiptare, si një premtim serioz që i bëhet të ardhmes, duke i thënë se profesionalizmi do …

Lexo më shumë
Loading...