Ballina / Hair / Uthulla e mollës për rritjen e flokëve
Loading...

Uthulla e mollës për rritjen e flokëve

Uthulla e molles është një përbërës që çdo kush e ka në shtëpi. Nëse doni që floku juaj të shkëlqej dhe të bien majat e dyfishta atëherë aplikojeni atë në flokun tuaj.

Me uthull spërkatëni pjesen e poshtme të flokut. Uthulla nuk guxon të vendosen në rrënjë sepse mund ta dëmtojë rrënjen e flokut. Lihet 15 -20 minuta dhe floku lahet. Aplikohet 3 herë në javë.

/MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Maskë për flokë me banane dhe vaj ulliri

Mereni një banane vendoseni në një enë dhe shtrydheni me një pirun. Shtojani tri lugë …