Ballina / Show Bizz / Martohet papritur aktori i Portokallisë (FOTO LAJM)
Loading...

Martohet papritur aktori i Portokallisë (FOTO LAJM)

Ai është kthyer në një nga aktorët më të dashur për publikun me rolet e pikasura dhe tipin shumë pa komplekse.

Por mesa duket aktori i njohur i Portokallisë, Irgen Cela i ka dhënë fund beqarisë së tij.

Ndonëse Xhemi pak kohë më parë njoftoi se aktoriIrgen Çela do ishte dhëndër i ardhshëm, shumë e morën si shaka postimin e saj.

Por Irgen mesa duket është martuar me të vërtetë. Ka qenë Olti Curri që ka postuar foto nga dasma. Ju i gjeni ne galerinë më lart.

/albeu.com/

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë – “Ring Ring “ Projekti i ri muzikor nga G-Ent (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...