Ballina / Show Bizz / 4U projekti i ri nga Rilindi
Loading...

4U projekti i ri nga Rilindi

https://www.youtube.com/watch?v=GdbDV60mRh8


Artisti i talentuar Rilind Kallaba, nuk po ndalet së punuari në muzikë. Këtë herë në kêngên e fundit tekstin e ka punuar artisti Elinel, ndërsa kënga quhet 4U e finalizuar në studion e Luros. Rilindi këtë herë ka ardhur me ndryshë duke vë në pahë gjithë talentin e tij në muzikë, pasi që Rilindi posedon një zë unike e padyshim që çdo projekt është i finalizuar në menyrën më të mirë.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...