Ballina / Lajme / Kosovë / Urimi i parë vjen nga Thaçi
Loading...

Urimi i parë vjen nga Thaçi

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka uruar krijimin e Qeverisë së re e cila do të udhëhiqet nga Ramush Haradinaj, transmeton Indeksonline.

Ai i ka uruar Haradinajt suksese në vazhdimin e reformave.

“Urime për Qeverinë e re të Republikës së Kosovës. Kryeministrit Ramush Haradinaj dhe kabinetit të ri qeveritar i uroj suksese në vazhdimin e reformave dhe në zhvillimin e vendit. HTH”, ka shkruar ai.

/albeu.com/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...