Ballina / Lajme / Kosovë / 6 kandidatët e AAK-së për kanndidat komunash
Loading...

6 kandidatët e AAK-së për kanndidat komunash

Këta janë gjatë kandidatë të AAK-së, për kryetar komunash

Ata janë, Bali Muharremaj në Suharekë, Smajl Latifi në Rahovec, Xhafer Gashi në Obliqi, kryetar aktual i kësaj komune, Zenun Elezaj në Klinë, Agron Kuçi në Junik – kryetar aktual dhe Bashkim Ramosaj në Deçan.

/MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...