Ballina / Lajme / Bota / 9 vjeçari humb celulari në borë nëna e vëret me shufer hekuri (Video)
Loading...

9 vjeçari humb celulari në borë nëna e vëret me shufer hekuri (Video)

Një djal 9 vjeçar është gjetur i vdekur i lidhur në një garazhë. Mediat kineze raportuan lajmin se djalin e kishte mbytur nëna e tij pë arsyeje banale.

Sipas kujdestarit të nderteses dhënë autoriteteve kineze ka treguar se djali e kishte humbur celularin në borë dhe se celulari nuk kishte sim kart per tu gjetur.

E ëma e tij ishte bërë agresive, ku e kishte rrahur djalin me shufër hekuri dhe nuk i kishte dhënë ushqim për ditë me radh.

Ndërsa e ëma është arrestuar dhe nuk e ka pranuar fajin për vrasjen e djalit. Sipas ekspertizes mjeko ligjore vërtetohet se i mituri ishte i vdekur.

 

/MegaPress.AL/

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...