Ballina / Show Bizz / A është kjo producentja me trupin më të bukur (Foto)
Loading...

A është kjo producentja me trupin më të bukur (Foto)

Pasi sipas infove tona ajo mund të krahasohet me femrat më të bukura në botë dhe më natyrale. Ajo është dhe një ndër femrat që ka ngjashmerinë me Kleopatrën dhe Liz Tayler. Shpresa Dasrati paraqitet me këto foto edhe një ndër femrat më elegante kurse imazhet e saja shfaqin anën më sensuale të një femre, për të parë më tepër mjafton të shihni fotot dhe të vlerësoni vetë!

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …