Ballina / Uncategorized / A është kjo vajza më e bukur në botë Antonela Hasani (Foto)
Loading...

A është kjo vajza më e bukur në botë Antonela Hasani (Foto)
E bukur, seksi dhe mjafte e ndjekur kjo ështe Bukuroshja Shqiptare Antonela Hasani nga Shkodra e cila jeton në Kosov në qytetin e Ferizajit. Antonela është një ndër Femrat më të bukura në botë jo vetem në Kosov e Shqipri. Portali jonë ka mësuar se Antonela është në lidhje më një Big Boss në Zvicër e cila është parë në disa foto dhe video në diskotek në prishtinë ne faqen e saje në Snapchat më te dashurin e sajë por pritet ta zbulojme edhe me foto, Antonela është një ndër vajzat Shqiptare shume e ndjekur edhe në Faqen e sajë në Instagram dhe fotot e saja komentohen dhe pëlqehen mjaftë ne rrjetin e saj në instagram duke e bër te duket si një zjarr. Antonela nuk pritet të nise ndonje karrier si modele por do të mbetet një ndër Ikonat Shqiptare.

Shikoni gjithashtu

“Mamacita” është duke u pëlqyer shumë nga publiku

“Mamacita” titullohet kënga e Mak Zogaj e publikuar në kanalin zyrtar në Youtube së bashku …