Ballina / Uncategorized / A është kjo vajza më e bukur në botë Antonela Hasani (Foto)
Loading...

A është kjo vajza më e bukur në botë Antonela Hasani (Foto)
E bukur, seksi dhe mjafte e ndjekur kjo ështe Bukuroshja Shqiptare Antonela Hasani nga Shkodra e cila jeton në Kosov në qytetin e Ferizajit. Antonela është një ndër Femrat më të bukura në botë jo vetem në Kosov e Shqipri. Portali jonë ka mësuar se Antonela është në lidhje më një Big Boss në Zvicër e cila është parë në disa foto dhe video në diskotek në prishtinë ne faqen e saje në Snapchat më te dashurin e sajë por pritet ta zbulojme edhe me foto, Antonela është një ndër vajzat Shqiptare shume e ndjekur edhe në Faqen e sajë në Instagram dhe fotot e saja komentohen dhe pëlqehen mjaftë ne rrjetin e saj në instagram duke e bër te duket si një zjarr. Antonela nuk pritet të nise ndonje karrier si modele por do të mbetet një ndër Ikonat Shqiptare.

Shikoni gjithashtu

Kujt ia dedikon Brikena Asa këngën ‘Stë kam harru’ (Video)

Brikena Asa nje emer i cili po lakohet shum kohet e fundit ne artin shqiptar. …

Loading...