Ballina / Lajme / Kosovë / A është plaqkitur ProCredit Bank në Prishtinë?
Loading...

A është plaqkitur ProCredit Bank në Prishtinë?

Bazuar nga një postim në facebook dhe nga dëshmitar të rastit dyshohet se ProCredit Bank në lagjen Lakrishtë të Prishtines, është plaqkitur apo ka ndodhur diçka e pa pëlqyer.

 

/MegaPress/

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...