Ballina / Show Bizz / “A je najkun” nga Kemail Bega
Loading...

“A je najkun” nga Kemail Bega

Muzika popullore vazhdon të mbetet një nga zhanret muzikore më të dashura për publikun shqiptar. Këngëtari nga Ferizai Kemajl Bega është një ndër artistet i cili ka pak vite në sken mirpo që ka depertuar me hapap të sigurt. Pas sezonit të ngrkuar të dasmav Kemajl Bega ka vendosur që për fansat e ti të siell një super kenge. Kënga e re mbane titullin- a je najkun – dhe menjëher pas publikimit në kanalin muzikore në Youtube ka kapur shifra te larta Klikimesh.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...