Ballina / Show Bizz / A jeni gati ? RROK lanson FreeStyle e par për tregun Europian (Foto-Video)
Loading...

A jeni gati ? RROK lanson FreeStyle e par për tregun Europian (Foto-Video)

Rrok është artisti shqiptar po që jeton dhe vepro ne Amerik. Fal talentit të ti ai qdo ditë e me shumë po i ngrit hapat e suksesit. Ka pak ditë që RRok ndezi publikun Europian, AlbaFestival ishte evenimenti ku Rrok shkelqeu me përformance e ti se bashkum me grupin P.I.N.T . Rrok sapo ka publikuar FreeStyle me te ri me titull “6pm” ky super projekt sapo është lansuar në youtube , dhe Rrok si gjithmon di te Godasi. Përndryshe Rrok ka gati Albumin dhe shumë shpejt do e lansoi për fansat e ti. Albumi është shumë profesional dhe i punuar nga pruducent të njohur të tregut muzikor global.


https://www.youtube.com/watch?v=NiYpBmhEGho

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë/ “Gjynah” Super projekti i ri muzikor nga Vani Gjuzi (Foto-Video)

Vani Gjuzi sapo ka publikuar projektin me te ri muzikor. Super projekti muzikor është punu …

Loading...