Ballina / Show Bizz / Muzike / Adelina Tahiri do të bëhet nënë e një djali
Loading...

Adelina Tahiri do të bëhet nënë e një djali

Këngëtarja simpatike nga Maqedonia, Adelina Tahiri ka treguar për fansat e saj se së shpejti do të bëhet nënë e një djali.

Ndërsa kujtojna Adelina ka mbajtur lidhjen e saj të fshehur nga publiku me avokatin e njohur maqedonas Serjoza Markov, një ndër avokatët më të pasur në Maqedoni i cili njihet për lidhjet e ngushta me ish-kryeministrin maqedonas Nikola Gruevski dhe me krer të tjer shteti.

Adelina lidhjen e saj e ka zbuluar pasi ishte e ftuar në emisionin Top Show, por më vonë ajo doli hapur me të dashurin e saj. Shumë media kan shkruar për lidhjen e saj me biznismenin e pasur dhe lidhjet e saj të mëparshme.

Por fakti se do të bëhet nënë Adelina ndihet e lumtur dhe premton se do t`i ofroj dashuri të përjetshme.

 

/MegaPress.AL/

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …

Loading...