Ballina / Show Bizz / Muzike / Afërdita Dreshaj prezanton ‘Ferrarin’ e saj luksoz (Foto)
Loading...

Afërdita Dreshaj prezanton ‘Ferrarin’ e saj luksoz (Foto)

Këngëtarja dhe modelja e njohur Afërdita Dreshaj njihet për jetën e saj luksoze që bën.

Tash e sa kohë ajo jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me të dashurin e saj, hokeistin çek Jaukb Kindl.

Ajo është shumë e lumtur me jetën e saj, të cilën nuk heziton që ta ekspozojë herë pas here në rrjetet sociale.

Së fundmi, bukuroshja Dreshaj ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku shfaqet pranë veturës së saj, e cila është jo më pak se një ‘Ferrari’.

E veshur me tuta sportive dhe me syze, Afërdita dukej mjaft joshëse në një ditë të zakonshme të sajën, ndonëse luksin e plotëson me veturën e saj.Këtë fotografi, ajo e ka realizuar në Pragë të Çekisë, vendi edhe ku po qëndron ditëve të fundit. /MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...