Ballina / Lajme / Ahmeti: 20 vitet e para të përjetësisë suaj janë 20 vite të mallit tim
Loading...

Ahmeti: 20 vitet e para të përjetësisë suaj janë 20 vite të mallit tim

Z. Ali Ahmeti lider i BDI-së, në rrjetin e tij facebook ka përkujtuar në 20 vjetorin e rënies heroike të  Adem Jasharit, Hamëz Jashari dhe Shaban Jashari.

Ku përmes postimit të tij z. Ahmeti shpreh mallin e pashuar për Komandantin Legjendar dhe familjen e tij, por edhe e brengos fakti se amaneti i Adem Jasharit dhe familjes së tij ende nuk është plotësuar.

“20 vitet e para të përjetësisë suaj janë 20 vite të mallit tim që shuhet kur të plotësohet amaneti juaj dhe i dëshmorëve të kombit.

L A V D I” shkruan z. Ali Ahmeti.

 

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...