Ballina / Show Bizz / Muzike / Aida Doçi do t’iu befasojë me pamjen në natën festive…
Loading...

Aida Doçi do t’iu befasojë me pamjen në natën festive…

Si shumë kolege të saj edhe Aida po investon në pamjen e saj për emisionet festive të fundvitit.

Këngëtarja që shumë shpejt arriti të bëhej e famshme te një pjesë e publikut, tanimë nuk po i ndahet skenës duke dhënë maksimumin e saj të arrijë edhe më shumë, përcjell ORAinfo.

Aida me arritjen e famës po ndryshon edhe stilin e saj.

Shumë tërheqëse dhe joëshe Aida do të paraqitet para fansave të saj këtë fundvit. Kjo fotografi tregon për grimin e rrallë që ka bërë ajo.

Për më shumë shikoni Aidën si asnjëherë më parë!/

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ Këngë për Hashim Shalen” Projekti i ri muzikor nga Armend Shala- Mendi (Foto-Video)

Muzika popullore është thesar shumë i qmuar i popullit shqiptar. Fal artisteve të që i …

Loading...