Ballina / Lajme / Kosovë / Aksident i rëndë afër liqenit të Badovcit
Loading...

Aksident i rëndë afër liqenit të Badovcit

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur para disa minutash në afërsi të liqenit të Badovcit.

Sipas një qytetari që ka dërguar në KALLXO.com fotografi nga vendi i ngjarjes, aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:00.

Në këtë fotografi shihen dy vetura të dëmtuara nga ky aksident.

Qytetari ka thënë se nuk di nëse ka të lënduar në këtë aksident.

Në vendin e ngjarjes ka dalë edhe Policia.

/BotaSot/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …