Ballina / Lajme / Kosovë / Aksident i rëndë në magjistralen Prizren – Gjakovë
Loading...

Aksident i rëndë në magjistralen Prizren – Gjakovë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëm rreth ores 00:13 minuta në magjistralen Prizren – Gjakovë. Mësohet se gjatë këtij aksidenti ka edhe të lënduar .

/MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …