Ballina / Lajme / Kosovë / Aksident i rëndë në Shtime, ka të lënduar
Loading...

Aksident i rëndë në Shtime, ka të lënduar

 

 Një aksident ka ndodhur para pak minutash në Shtime.

Mësohet se si pasojë e aksidentit ka edhe të lënduar, raporton gazeta “Bota sot”.

Në vendin e ngjarjes ka dalë Policia e Kosovës, e cila po merret me rastin.

Siç shihet në fotografitë e siguruara nga “Bota sot”, njëra veturë është rrokullisur./BS/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …