Ballina / Lajme / Kosovë / Aksident i rëndë në Skenderaj
Loading...

Aksident i rëndë në Skenderaj

Një aksident rrugor ka ndodhur sot në kryqëzim rrugësh për në Skenderaj, ku janë përfshir dy vetura.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, në rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, ka thënë se “Aksidenti u raportua rreth ores 18:00 në një kryqëzim rrugësh për në Skenderaj. Dy vetura jan të përfshira në aksident ku si pasojë tre persona kan pasur lëndime dhe kan kerkuar tretman mjeksor në QKMF në Skenderaj”

/MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …