Ballina / Lajme / Kosovë / Aksident i rëndë trafiku në rrugën “Skenderaj Mitrovicë”, ka të lënduar (Foto)
Loading...

Aksident i rëndë trafiku në rrugën “Skenderaj Mitrovicë”, ka të lënduar (Foto)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutash në rrugën “Skenderaj Mitrovicë” të fshatit klin e mesme.

Nga një lexues i Indeksonline që ka dërguar fotografi në redaksi mësojmë se dyshohet të jenë lënduar disa viktima, poashtu edhe dëme material të konsiderueshme.

Ndërkaq në vend të ngjarjes nga pamjet e këtij aksidenti shihet të kenë dalë edhe njësiti rrugor i policisë së Kosovës./Indeksonline/

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...