Ballina / Lajme / Kosovë / Aksidenti në Sllatinë, vdes një femër në QKUK
Loading...

Aksidenti në Sllatinë, vdes një femër në QKUK

Një femër ka vdekur në QKUK, si pasojë e plagëve të marra ditë më parë në një aksident trafiku të ndodhur në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës.

Sipas, Policisë ajo ishte duke u trajtuar në QKUK, pas aksidenti të ndodhur tri ditë më parë.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …

Loading...