Ballina / Lajme / Kosovë / Aktivistët e Vetëvendosje akuzohen për vepër penale
Loading...

Aktivistët e Vetëvendosje akuzohen për vepër penale

Sot ka filluar procesi gjygjësor kundër katër aktivistëve të Lëvizjes Vetëvendosje. Aktivistët akuzohen për sulme në parlament një vit më par transmeton Zëri i Amerikës.

Ndërsa që të katër të akuzuarit hodhen poshtë akuzat, e prokurorisë së posaçme.

/MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...