Ballina / Show Bizz / Muzike / Albërie Hadergjonaj tregon gjoksin live për fansa
Loading...

Albërie Hadergjonaj tregon gjoksin live për fansa

Në mbrëmje Albërie Hadërgjonaj në një video live në Instagram ka dalur me një ndryshim të ri.  Shumë nga ta bënin pyetje nga më të ndryshmet duke e pyetur edhe për jeten private.

Ndërsa disa nga ta i kërkuan këngëtares të ju tregonte gjoksin, kjo dëshirë ju plotësua. Ajo për fansat e saj ka bërë të ditur se nuk ka të dashur dhe se nuk ka kohë sepse duhet të punoi dhe të bëjë të holla ka thënë Albërie Hadergjonaj.

/MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...