Ballina / Show Bizz / Albina Bekteshi – Vokal krstali që të përciell emocion në cdo tingull Foto-Video
Loading...

Albina Bekteshi – Vokal krstali që të përciell emocion në cdo tingull Foto-Video

Një performance e rafinuar dhe emocionuese e këngëtarës Albina Bekteshi po qarkollon në rrejetin muzikor youtube.
Mega Hiti Shqiptare i cili është përciell brez pas brezi pa dyshim që është kënga – Pse je idhnu ti me mu- këng kjo që pavarsisht që vitet kalojn sa here ta ndegjosh përciell emocion në qdo tingull.
E kënduar nga diva e muzikes popullore shqipetare Albina Bekteshi dhe rapsodi Lutfi Xhelajdini bën që kjo këngë të ndegjohet dhe të mirpritet si në kohen e publikimit te saj.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Haxhi Dauti këngëtari që i rezistoi suksesit me dekada (Foto-Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar …

Loading...