Ballina / Show Bizz / Alida bën boom me “Ty do të dua”
Loading...

Alida bën boom me “Ty do të dua”

Eshtë rikthyer Alida, këngëtarja e famshme shqiptare e cila përherë është shfaqur moderne, unike dhe ka promovuar stil të veçantë.

Alida ka karrierë të bujshme me këngë hite, të cilat kanë qenë pretendente edhe për tregun ndërkombëtar.

Këngëtarja pak kohë më parë ishte hit me “Besame” në bashkëpunim me Ingrid Gjonin dhe Xheron. Kjo këngë u dëgjua thuajse kudo.

Tani këngëtarja e njohur ka edituar videoklipin e këngës me titull “Ty do të dua”. Kjo këngë ëahtë produkt muzikor i “Stine Production”, ndërkaq videoklipi është punuar nga “Max Production”.

Ndiqeni Alida me “Ty do të dua”

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …