Ballina / Show Bizz / ALORES – Don Zhuani Shqiptar tani në lidhje me Velinen e Fiks fare FOTO-VIDEO
Loading...

ALORES – Don Zhuani Shqiptar tani në lidhje me Velinen e Fiks fare FOTO-VIDEO

Në publik është bërë shumë i njohur, sidomos për stilin e jeteses. Stil ky që endrrohet nga qdo i ri. Makina, pushime e femra seksi rreth vetës.
Pak jave më parë beri jehon mediatike dhe publikimi i fotove gjate mardhenjeve seksual lajme këto që aceruan këngëtarin dhe e detyruan ti drejtohet gjykates për padi kunder portaleve. Së fundi ajo që ka tërhequr të gjithë janë fotot e Alores me velinen super seksi të Fiks Fare Sonja Cemeri. I kontaktuar nga ne Alores demantoi lajmin mirpo fotot dhe komentet që shkëmbejn dyshja në mes vete lën të kuptohet që këta janë qifti më i ri në estrad.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...