Ballina / Show Bizz / Altina – Fenomeni i ri i Muzikes Shqiptare FOTO-VIDEO
Loading...

Altina – Fenomeni i ri i Muzikes Shqiptare FOTO-VIDEO

Eshtë e vërtet që muzika shqiptare qdo ditë e më shumë po bombardohet nga artistë te ri mirpo të pakët janë ata që po arrin të depertojnë në tregun muzikor shqiptar. Një nga këngëtaret më të reja është dhe Altina.
Altina nuk është thjesht një vajzë e bukur ajo gjithashtu është shumë intelegjente dhe e talentuar.
Kënga e fundit nga Altina mban titullin Never dhe menjëher pas lansimit në knalin muzikore të ArkivaShqip në Youtube ka mbledhur rreth vetës shifra të larata klikimesh.

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ Këngë për Hashim Shalen” Projekti i ri muzikor nga Armend Shala- Mendi (Foto-Video)

Muzika popullore është thesar shumë i qmuar i popullit shqiptar. Fal artisteve të që i …

Loading...