Ballina / Show Bizz / “Ama numrin mos ja nxir funin..”, keshtu thote Remi
Loading...

“Ama numrin mos ja nxir funin..”, keshtu thote Remi

Ai din të sjellë këngë të bukura dhe ka plot ide. Ky është artiti Remi Jakupi i cili ka lansuar pak ditë më parë këngën me titull “Zemër ama numrin” e po pritet shumë mirë me komente pozitive edhe klipi i këngës. Remi është një prej artistëve shumë të kërkuar edhe gjatë këtij sezoni, por ai ka gjetur kohë për projekte të reja ku sapo ka dhuruar për fansat e tij një album me këngë mjaft të bukura të edituar nga Kompania Eurolindi e ku Cd e blini në të gjitha pikat e ETC-së

Loading...

Shikoni gjithashtu

Haxhi Dauti këngëtari që i rezistoi suksesit me dekada (Foto-Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar …

Loading...