Ballina / Show Bizz / Muzike / Amarda Arkaxhiu e pushton Kosovën me “S’ta fali” (Foto/Video)
Loading...

Amarda Arkaxhiu e pushton Kosovën me “S’ta fali” (Foto/Video)

E, kush se njeh Amarda Arkaxhiu, këngëtaren e hitit “Loca Loca” në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin, por edhe këngëve të tjera si “Valium”, “Aromë Indie”, etj. Shpërthyese, atraktive dhe e destinuar për të krijuar hite.

E tillë është Amarda, e cila sërish ka goditur në shenjë, pasi kënga e re e saj menjëherë morri statusin e hitit. “S’ta fali” ka një deputim të furishëm në industrinë e muzikës në vend, ajo është bërë shumë e dëgjuar edhe në Kosovë, duke u shndërruar më refren dite, shkruan “Kosovarja”.

E, kush se njeh Amarda Arkaxhiu, këngëtaren e hitit “Loca Loca” në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin, por edhe këngëve të tjera si “Valium”, “Aromë Indie”, etj. Shpërthyese, atraktive dhe e destinuar për të krijuar hite.

.      E tillë është Amarda, e cila sërish ka goditur në shenjë, pasi kënga e re e saj menjëherë morri statusin e hitit. “S’ta fali” ka një deputim të furishëm në industrinë e muzikës në vend, ajo është bërë shumë e dëgjuar edhe në Kosovë, duke u shndërruar më refren dite, shkruan “Kosovarja”

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Mjaft“ Bashkpunimi ndermjet Veronika Rapushi ZHADE ft Klodian Korra (Foto-Video)

Veronika Rapushi (Zhade Tirona) tashmë është artiste e afirmuar e muzikes shqiptare , qdo projekt …

Loading...