Ballina / Lajme / Bota / Ambasada e Kosovës në Uashington hap librin e zisë për Bajram Rexhepin
Loading...

Ambasada e Kosovës në Uashington hap librin e zisë për Bajram Rexhepin

Ambasada e Kosovës në Uashington, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka njoftuar se do ta hapë librin e zisë për ta nderuar ish-Kryeministrin e parë të Kosovës, Bajram Rexhepin.

“E enjte, 24 gusht, nga ora 11:00 deri në 15:00. E premte, 25 gusht, nga ora 11:00 deri në 15:00 “, shkruan në njoftimin e ambasadës në Facebook për orarin.

Bajram Rexhepi ndërroi jetë të hënën në Stamboll të Turqisë.

/Zeri.info/

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...