Ballina / Show Bizz / Po Flitet / Angelia Joli në shoping me fëmijët e saj
Loading...

Angelia Joli në shoping me fëmijët e saj

Angelia Joli edhe pas shumë problemeve personale duket perfekte me veshje të zeza.  Ajo së fundëmi ka vendosur që çdo herë të vesh rroba të zeza duke i kombinuar  me ngjra të mbyllura. Edhe këtë herë ajo del vetëm me fëmijët e saj për të ju bler lodra, Bred Pitt nuk duket askund.

“Ka mundësi që raportet mes qiftit vazhdojnë të jen të ftohta  dhe së shpejti do të shkurorzohen”, ka transmetuar MailOnline

/MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …