Ballina / Show Bizz / Muzike / Angjela Peristeri triumfoi në “ Kenga Magjike” 2017
Loading...

Angjela Peristeri triumfoi në “ Kenga Magjike” 2017

Angjela Peristeri triumfoi në “ Kenga Magjike” 2017, ku zuri vendin e parë  me këngen  “Gënjeshtar”me vetëm një pikë më shumë nga Elhaida Dani.

Angjela ju gëzua këtij çmimi por edhe të pranishmit. Ndërsa i ka falenderuar të gjithë votuesit të cilët besuan në zërin e saj dhe këngen me tekstshkrues nga  Olti Curri, dedikuar babës së tij.

/MegaPress.al/

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …