Ballina / Show Bizz / Aninna nuk ndalet, do vijë me foto të reja dhe këngë hite
Loading...

Aninna nuk ndalet, do vijë me foto të reja dhe këngë hite

ANINNA modelja dhe këngëtarja nga Shqipëria do sjellë një projekt të ri ku kësaj rradhe ka zgjedhur të bashkëpunoj më këngëtarin njëherit fotografin e njohur nga Kosova por që jeton në Zvicër, Dini Casanova. Ata i kanë bashkuar forcat që këtë sezonë të sjellin projektin muzikor së bashku poashtu një foto shooting të përbashkët. Ata të dy janë duke i përgaditur disa befasi për publikun qoftë në drejtimin muzikorë por edhe në atë të fotografisë.

Shikoni gjithashtu

Këngët e suksesëshme të Berat Alili & Rexhije Fazliu (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive. Fal zerit shumë melankolil dhe te veqant Berat …

Loading...