Ballina / Show Bizz / Anulohet dasma e Getit dhe Marinës
Loading...

Anulohet dasma e Getit dhe Marinës

Përkundër faktit se kemi parë mjaft dasma spektakolare, ajo ka marrë epitetin e dasmës së vitit.

Kurorëzimi i dashurisë së Getoar Selimit dhe Marina Vjollcës, i zbuluar së pari nga Prive dukej se më në fund po shkonte siç ishte planifikuar.

Data 10 Shtator parashihej të shënonte dasmën e madhe në Prishtinë por duket se gjërat kanë ndryshuar. Prive.al nga burime shumë të sigurta pranë çiftit ka arritur të mësoj se në ditët e fundit, Geti dhe Marina kanë ndryshuar planet duke e zhvendosur ceremoninë në Shqipëri.

Nuk dihen arsyet e këtij vendimi të papritur, rreth dy javë para datës së madhe por detajet tjera pritet të zbulohen me kalimin e ditëve.

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

Bledi bashkon forcat me Era Gegaj në Potpurin e sapo publikuar (Foto-Video)

Bledi dhe Era Gegaj sapo kan lansuar projektin e ri per fansat e tyre, potpuria …

Loading...