Ballina / Show Bizz / Ardian Dema bëhet gati për projektin “Folëm dashni”
Loading...

Ardian Dema bëhet gati për projektin “Folëm dashni”

Ka shumë këngë në tregun muzikor shqiptar, dhe shumë prej tyre të pëlqyera mjaft nga publiku, por është një prej artistëve sidomos në Diasporë ku jeton, më i kërkuari në mbrëmjet muzikore dhe festat, sidomos aty ku këndohet muzika “Live”. Ky është këngëtari Ardian Dema që këto ditë ndodhet në Kosovë për tëë përfunduar projektin më të ri të tij muzikor me titull “Folëm dashni”, i cili ka një mesazh të fortë dashurie, e bëhet fjalë për një cift kokëfortë por me plot dashuri në lidhjen e tyre. Mësojmë se producenti i këngës është Diez Production ndërsa videoklipi që po aq i bukur është sa dhe kënga, është realizuar nga Art Fabe Gjilan. Në javën e fundit të shkurtit pritet të bëhet edhe lansimi i këngës me videoklip, ndërsa do të vazhdo ë të sjellë të tjera projekte shumë të bukura Ardi, pasi ai tashmë ka edhe mbështetje shumë të madhe nga Kompania banesore AR Katana me pronar Muhamet Hajrullahun, i cili e mbështet dhe e sponsorizon këngëtarin mjaft të dashur për publikun shqiptar Ardian Dema.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …