Ballina / Show Bizz / Ardian Dema sjell projektin e ri, mesazh i fortë dashurie
Loading...

Ardian Dema sjell projektin e ri, mesazh i fortë dashurie

“Folëm dashni” kështu quhet projekti më i ri muzikor ardhur nga Ardian Dema. Një këngë e bukur me një mesazh të fortë dashurie ka kjo këngë që sapo është lasnuar me një video të bukur nga artisti i njohur. Nëse ende se keni parë duhet ta shihni e dëgjoni këtë super këngë.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Besim Mehmeti: Sinqeriteti, besnikëria dhe puna, çelës i suksesit

Shqiptarët janë të suksesshëm në mbarë botën, në shumë fusha, por nuk harrojnë dhe humanizmin. …

Loading...